Aktualności

12.07.2017 |

Nowe modele ASCASO u nas już od lipca 2017 !

Z przyjemnością informujemy, że w lipcu będziemy mieli już w ofercie nowe modele wchodzące do produkcji w tym miesiącu w ASCASO FACTORY. Będą to ekspresy DREAM PID, UNO (w czarnej wersji kolorystycznej zastępujący model UNO PROF Electronic), UNO PID (w kolorach Black, White oraz INOX), DUO PID (w kolorach Black, White oraz INOX).

04.06.2017 |

Nowości - ekspresy z grupy "mały HX" z NOVESEINOVE

Od 01.06.2017 r rozszerzamy współpracę z firmą NOVESEINOVE Mariano Matiza. Na zasadzie wyłączności na rynek Polski wprowadzamy do oferty ekspresy z grupy small professional dedykowane do domowych baristów i małych kawiarni, piekarni, lodziarni, mobilnych barów kawowych itp. Gwarantujemy wysoką jakość i bardzo dobre ceny na te produkty.

Nowości produktowe

[title]

Profesjonalny dwugrupowy, kompaktowy ekspres do kawy dedykowany do kawiarni, barów, pubów i restauracji.

Cena:
12478 zł. netto
KOMPLETNY, PROFESJONALNY ZESTAW DO KAWY za okazyjną cenę !!!

W związku ze zbliżającym się FESTIWALEM KAWY w Łodzi, pragnąc przybliżyć właścicielom lokali gastronomicznych możliwość serwowania

Cena:
9999 zł. netto
NOWOŚĆ - Ekspres do kawy ASCASO UNO

Ekspres od uznanego hiszpańskiego producenta ASCASO FACTORY model UNO.

Cena:
2990 zł. netto
Ekspresy i młynki ASCASO FACTORY

Z wiosną 2015 r kolejne nowości w ofercie ASCASO.

Ekspres - model 2015 !

Cena:
2300 zł. netto
Czekoladziarka BRAS Spa SCIROCCO - kolor złoty, pojemność 5 litrów

Czekoladziarka firmy BRAS, pojemność 5 litrów, kolor złoty - wiodącego producenta urządzeń do napojów gorą

Cena:
do uzgodnienia
Ekspres profesjonalny, tradycyjny ASCASO BARISTA PRO 2GR

Rewelacyjna nowość z firmy ASCASO FACTORY Hiszpania. ASCASO w tym roku obchodzi 50 lecie swojej działalności.

Cena:
10105 zł. netto
Ekspres profesjonalny, tradycyjny ASCASO STEEL BAR 2GR Compact

Ekspres od uznanego hiszpańskiego producenta ASCASO FACTORY

Cena brutto w promocji ! Faktura VAT ! NOWY !

Cena:
7170 zł. netto
Ekspres profesjonalny, tradycyjny ASCASO STEEL BAR 1GR

Ekspres od uznanego hiszpańskiego producenta ASCASO FACTORY. Faktura VAT ! NOWY !

Cena:
5700 zł. netto
Ekspres dźwigniowy Ponte Vecchio EXPORT kolor czerwony

Firma Ponte Vecchio Srl został założona przez kilku przedsiębiorców posiadających dwadzieścia lat doświadczenia w sektorze

Cena:
3550 zł. netto
Ekspres do kawy LA MACATEC DUAL BOILER PID pompa rotacyjna

Nowa marka ekspresów do kawy stworzona w końcu 2014 r przez znanego we Włoszech specjalistę od ekspresów i młynków do kawy Mar

Cena:
7722 zł. netto

Poczuj prawdziwy smak kawy...

Wyborna kawa i wszystko to, co związane z jej przyrządzaniem – to na tym znamy się od wielu lat. DELICARTE to najlepsza obsługa, wysokiej jakości produkty i pełne zadowolenie ze złożonego zamówienia. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne ekspresy do kawy światowej klasy marek, młynki do kawy i innego rodzaju akcesoria kawowe. Sprzedajemy także to, co potrzebne jest do delektowania się tym aromatycznym napojem – kawa ziarnista najlepszych producentów, również herbata i syropy to nasza specjalność.

Zakupisz u nas idealny ekspres do kawy przeznaczony do kawiarni, baru, restauracji i każdego innego miejsca, gdzie wyjątkowa kawa jest mile widziana. Prezentujemy specjalistyczny sprzęt gastronomiczny, sprzęt kawowy do domu oraz do biur. Wraz z nim dostarczymy akcesoria kawowe, między innymi dzbanki do spieniania mleka, tampery, młynki do kawy, szczoteczki, środki czystości, zestawy akcesoriów dla baristów. Nabyć można u nas produkty, które doskonale nadają się do zastosowań profesjonalnych, ale także spełnią marzenia każdego domowego baristy.

Kawa ziarnista w naszej ofercie to produkty takich marek jak UNIVERSAL CAFFE czy CAFFE IZZO. Dostępna u nas kawa ziarnista pochodzi z najlepszych plantacji na całym świecie i z pewnością przypadnie do gustu smakoszom. Zamówić można także prawdziwe czekolady na gorąco, herbaty Dilmah, Ahmad Tea, syropy podkreślające smak i aromat napojów.

Kupując u nas ekspres do kawy, otrzymujesz nie tylko najlepszej jakości produkt. Również zapewniamy dostawę, fachowy montaż na terenie całej Polski oraz przeszkolenie zrealizowane przez prawdziwego baristę posiadającego certyfikat Level One SCAE – wszystko to w cenie zamówionego sprzętu. Istnieje także możliwość kompleksowego przeszkolenia personelu lokalu zakończonego egzaminem w celu uzyskania certyfikatu Level One SCAE oraz wpisania na listę certyfikowanych baristów SCAE.

Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawimy ekspres do kawy, dostarczymy części zamienne. Również serwisujemy młynki do kawy i innego rodzaju sprzęt w tej dziedzinie.

DELICARTE to ekspresy do kawy najlepszych marek, profesjonalne akcesoria kawowe oraz wyborna kawa ziarnista z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!